top of page
Adsız tasarım (8).png
Adsız tasarım kopyası.png
Adsız (Kişisel Web Sitesi) kopyası 2.png

Hakkımda

İstanbul'da doğdum ve büyüdüm. 2015 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Rusça Çevirmenlik bölümünden mezun oldum.  Astroloji dışında spor, denizcilik, yüzme, off-road, dans, hayvanlar başlıca ilgi alanlarım ve çeşitli hobilere sahibim. Evliyim. 

Dünyaya gelişimin astrolojiyle bir bağlantısı olduğuna eminim. 8 yaşımdan beri teşvik olmaksızın gökyüzü ve tutulma gözlemleri yapar bu alanları incelerim. 

2017 yılında Astroloji hocam Öner Döşer' in kurmuş olduğu Astro Art Astroloji Okulu'na başlayarak, Ocak 2021' de birincilik ile mezun oldum. 


Uluslararası astrolojik araştırmalar derneği olan ISAR' ın diploma sınavlarını başarıyla geçerek tüm dünyada geçerli olan Isar Cap ((Uluslararası Profesyonel Astrolog) unvanına sahip oldum.

Lea Imsiragic ve Aleksandar Imsiragic' in eğitmenliğinde ISAR' ın Etik İlkeler ve Danışmanlık Becerileri eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarımı aldım.

 

Soru Astrolojisi, Seçim Astrolojisi, Finansal Astroloji, İlişkiler Astrolojisi ve Dünya Astrolojisi' nde branşlaştım. Bu alandaki proje ve sınavları başarıyla tamamlayarak uzmanlık sertifikalarımı aldım.  Ek olarak hayvanlar üzerinde astrolojik etkileri araştırarak bu alanda çalışmalar sürdürmekteyim.

2021 yılında Akademi Dersimiz Astroloji Eğitim Ve Danışmanlık şirketini kurdum. Kısa sürede ana eğitim programları ve seminer müfredatları hazırlayarak birçok öğrenci yetiştirdim. Kendi öğrenme ve öğretme tekniklerimi kullanarak, teknik konulara ek bol pratikli, anlamaya yönelik eğitimler veriyorum.

Klasik batı astrolojisi ve modern astroloji tekniklerinden faydalanmaktayım.

Yağmur Buse Beydemir Isar Cap. Asa Dip.

Akademi Dersimiz Astroloji (ADA) Kurucusu


 

isar-duyuru.jpg

                     BELGELERİM

bottom of page