top of page

11 Mayıs Haftası 3 Gezegen Retro Yapacak.


11 Mayıs Haftası Önemli Bir Hafta Olacak 3 Gezegen birden retro hareketine başlıyor.Gözden geçirecek, tekrar edecek ve yeniden düzenlenecek çok şey var!

Gün gün tüm haftanın etkileri aşağıdadır. Günlük planlamalarınız için kullanabilirsiniz. **Ay Boşlukta Olduğunda: Bu süreçte işlerin ne şekilde ilerleyeceği belirsizdir. Bunun için bir tavsiyede bulunulmaz, önemli işlerin ertelenmesi önerilir.

** Aşağıda belirtilen saatler açıların kesinleştiği saatleri bildirmektedir. Açılar öncesinden ve sonrasından etkilerini hissetmek mümkündür.

11 Mayıs Pazartesi Günü

01:38 Ay Uranüs Üçgeni: Yaratıcı becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Süprizlere açık olun.

02:27 Ay Chiron Karesi: Aile ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz, kime güvendiğinize dikkat edin. Hedef ve amaçlar için çaba gerekiyor.

07:09 Satürn Geri Harekete Başlıyor: Kova burcunda başlayacak bu retro hareket 29 Eylülde Oğlak Burcunda bitecek yani düze dönecek. Satürn geri hareketini yaparken 2 Temmuzda Oğlak burcuna geri girmiş olacak. Satürn retrosu tamamlanması ve tekrar gözden geçirilmesi gereken bir takım konuların düzene sokulmasını ve yerine oturtulması gerektiğini anlatıyor bu konuların öncelikle enerjisi: Toplumsal dayanışma, özgürlük, yardımlaşma, bilgi, teknoloji, iletişim, eğitim ve öğretim konuları, akabinde devlet düzeni, sistemin yeniden gözden geçirilmesi, toplumsal konular, iş ve çalışma alanı, kariyer alanları, resmi kurumlarla ilgili durumlar vb durumlar tekrar gözden geçirilecek, bir takım düzenlemeler yapılacak ve eksik kalan tamamlanmamış olan ne varsa ağır ama emin adımlarla yerine oturtulacak.

10:33 Merkür Mars Karesi: Fikir çatışmalarına dikkat. Anlam kargaşası içinde olabilirsiniz. Düşünmeden konuşmak ve laf dalaşları söz konusu olabilir. Kavgacı bir uslup içinde olabilirsiniz. Sakarlık, pot kırma, yanlış anlaşılma gibi sorunlar yaşanabilir. Ulaşım, ticaret, seyahat alanında bir takım riskler olabilir.Hırsızlık ve dolandırıcılıklara karşı dikkatli ve önlemli olmakta fayda var. Eğitim, hukuk, iletişim, gençler, öğrenciler, hukukçular da bu bir kaç gün boyunca sıkıntılı stresli bir süreçte olabilir aynı zamanda rekabet, anlaşmazlık, gerilim ve uyumsuzluklar da görülebilir. +/- 2 Gün etkili

12 Mayıs Salı Günü

00:57 Merkür İkizler Burcunda: Merkür İkizler Burcunun yöneticisidir.Bu süreçte entelektüel beceriler son derece verimli kullanılacak, Merkür amacını tam anlamıyla gerçekleştirebilecek. Öğrenme, yetenekler, bilgi edinme, sohbet, araştıra, iletişim, yakın çevre ile olan bağlantılarınız olması gereken şekle girebilir. Merak duygusu bu dönem hayli yükselecek ve buna ek heves artacak, maymun iştahlılık da haliyle artacak. Heves kolay tatmin edilir bir hal alacak. Bu dönem akıl birden fazla alana odaklanabilir ve dağılma, işlerinin sonunu getirememe gibi durumlar meydana gelebilir. Öğrenmek için iyi bir zaman, konuşmak için iyi bir zaman, iletişim iyi bir zaman ama kalıcı bir düzen getirmekte zorlanma ihtimali de mevcut. Fakat zihin bir o kadar aktif ve hızlı olacağından kolay çözüm bulan ve pratiğe çözüm odaklı bir yapıda olacağız. İkna yeteneğimiz yükselecek. Kararsızlığa dikkat etmek gerekebilir. Akıl, fikir ve el becerileri hızlanacağı gibi güçlenecek de. Yetenekleriniz artacak ve bunları kullanırken zehir gibi çalışan bir zihnin konforunu yaşayacaksınız tek sorun ise dağılmak olabilir, çabuk sıkılmak ve başka alanlara da değinmek istemek olabilir. Bunun için içinize en sinen ve aklınıza en yatan hobi vs ne ise ona yoğunlaşın verimlilik artacak. Kendinizi her zamankinden daha iyi ve net ifade edebilirsiniz. Elinden her iş geliyor denen zamanlar bunlar. Kitap yazmak, şarkı bestelemek ve el becerilerinizi kullanarak ortaya güzel şeyler çıkarmak hayli kolay olacak. İşe koyulalım haydi. Merkür 28 Mayıs’ a kadar burada kalacak.

01:04 Ay Neptün Altmışlığı: Sezgiler kuvvetlenecek, ilahi olana yönelebilirsiniz, dilek dileyebilir, dua edebilir ve meditasyon yapabilirsiniz. Kabulleniş ve zamanı akışa bırakmak iyi hissettirecek.

03:23 Ay Güneş Üçgeni: Kadın erkek ilişkilerimde kolay akış ve uyum söz konusu. Benliğiniz ve duygularınız senkronize çalışacak. Amaç ve hedefleriniz doğrultusunda duygusal tatmin bulabilirsiniz.

09:13 Ay Pluton Kavuşumu: Elimine etmek istediğiniz ne varsa işe koyulmak için güzel bir vakit. Biraz huzursuz ve sabırsız hissedebilirsiniz ama enerjiyi olumlu kullanabilirseniz güzel değişim ve dönüşümler yapabilirsiniz. Sistemin neresinden tutup değiştirmek istiyorsanız oraya odaklanın. Kavgacı, kinci, intikamcı olmayın. Karizmanızı kullanın. 13:29 Ay Jüpiter Kavuşumu: Yeni fırsatlar meydana gelebilir. Özgür ve huzurlu hissedebilirsiniz. Eğitim almak/vermek için iyi bir zaman. Parasal olarak hesap kitap yapmanın neyi nereye koyacağını kararlaştırmanın vakti gelmiş olabilir. Harcamaları ve alışveriş abartmayın. Kibre dikkat.

13:29’ dan 18:38’ e kadar Ay boşukta

18:38 Ay Kova Burcunda (2,5 Gün): Entelektüel bir mod söz konusu. Yeni şeyler öğrenmek ve bilginin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Kova burcunun en temel güdüsü bilgi biriktirmektir. Biliyor olmak için uzun soluklu çalışmaya hazırdır. Öğrenmek için gözler kulaklar sonuna kadar açıktır. Teknolojiyle içli dışlı olabilirsiniz. İletişim artabilir. İnsanlarla yardımlaşmak, toplumsal alanda bir kitle oluşturup haberleşme ağı yaratmak ruh halinizi destekleyebilir. Yaratıcılığınız artacak, düşündüğünüzü rahatça ortaya koyabileceksiniz. Sıra dışı, orijinal bir o kadar da marjinal enerjinizi yansıtmak tatmin duygunuzu besleyecektir.

20:22 Mars Kadersel Ay Düğümleriyle Uyumlu Açıda: Bilgi veya verisel bir girişim, teknolojiyle bağlantılı olarak atılacak adımlar, insancıl yaklaşımlar, ya da topluma yönelik bir takım girişimler/ başlatılan eylemler’ in gidişatı beklenmedik ve sürpriz olaylar yaratan ve kendiliğinden gelişen durumları doğurabilir. Bilgiyi, yüksek bilinci doğru ve yerinde kullanmak gerekecek. Attığınız bir adım beklenmedik şekilde iyi bir etki getirme ihtimalini barındırabilir.

22:06 Ay Merkür Üçgeni: Bilgi ve iletişim konuları iyice öne çıkmaya başladı. İfade, yazmak , konuşmak, ikili ilişkiler kurmak, ders çalışmak, eğitim almak, eğitim vermek gibi konularda olumlu akışlar söz konusu olacak. Haberleşmeler hızlanabilir ve rahat akabilir. Söylemek, yazmak istediğiniz bir şeyler varsa eğer bu zamanı değerlendirebilirsiniz. Yetenek ve beceriler de kuvvetlenecek.

22:17 Ay Satürn Kavuşumu: İletişim, öğrenme ve bilgiyi biriktirme, data oluşturma, veri toplama konuları yine ön plana çıkıyor ve bu alanda sorumluluklar alabilir düzenlemeniz gereken işleri yoluna koyabilirsiniz. Sorumluluk alma ihtiyacı duyabilir biraz da kasvetli ve sıkıntılı hissedebilirsiniz. Ciddiyet ön planda olacak. Memnuniyetsizlik ve bildiklerini eleştirme durumu olabilir. Ruhsal olarak sıkılabilir ve kasvetli hissedebilirsiniz. Karamsarlık ve depresif hal söz konusu olabilir.

23:13 Merkür Satürn Üçgeni +/- 2 Gün : Bilgi sürekli göze çarpıyor gökyüzünde oluşan havadan havaya bu üçgen bilgiyi resmileştiriyor ve somutlaştırıyor. Gerçekten kime ne ifade etmek istiyorsanız bunun somut bir getirisi olabilir söyleyin, yazın veya anlatın. Öğrendiklerinizi kitap haline getirmek veya yaymak için iyi bir enerji açığa çıkıyor olacak. Artık harekete geçebilirsiniz ya da zaten hazırda bir şeyle oluşturduysanız bunları maddeleştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Kısacası bildiklerini söylemek, anlatmak ve yazmak için iyi bir zaman. Sözler kalıcı ve etkili olabilir. Fikirleriniz önemli kişiler tarafından desteklenebilir ve önemsenebilir. Olgun kişiler ile iletişim kurmak onlardan bilgi almak çok faydalı olacaktır. Tecrübelere inanın ve tecrübeli kişilerle iş birliği yapın. Karamsarlığı üzerinizden atıp bilginize ve kendinize güveneceksiniz.

13 Mayıs Çarşamba Günü

07:17 Mars Balık Burcunda: 28 Haziran’ a kadar burada kalacak. Mars bu burçta üçlü yöneticiliğine sahiptir, ilahi olan için, duyguları için savaşır ve yardımlaşma dayanışma ister fakat bu kadar savaşkan bir gezegenin son derece naif ve yumuşak balık burcunda bir takım sorunları da gündeme getirmesi söz konusu olabilir. Mars eyleme geçmek isteyen aktif bir gezegendir, Balık burcu ise pasiftir yani edilgendir, eyleme geçmek için öncelikle dışarıdan bir hareket gelmesini bekleyecektir. Dışarıdan bir hareket gelmedikçe aksiyon alma gereği duymayacaktır. Bu dönemde alınganlıklar, yanlış anlaşılmalar, kırılganlıklar artabilir ve duygusal çıkışlar meydana gelebilir. Neyin uğruna savaş verdiğini bilmek gerekir ve enerjinizi akışa bırakmadan, çok fazla değılmadan duygularla birlikte istek ve arzuları da kontrol altında tutmak gerekebilir. Bu döne kararsızlıklar, ne yapacağını bilememe, harekete geçmekte ve girişimler yapmakta zorlanma gibi durumlar meydana gelebilir. Kendi içimizdeki ruhsal enerjiyle didikleşme halinde olabiliriz. Gereğinden fazla akışa bırakmamakta fayda var. Huzur rahatlık ve duygusal sebepler için çok kez girişim denemeleri olacak. Bu süreçte biriyle fiziksel ve yıpratıcı savaşlar vermek istemeyebilirsiniz daha çok boşverme tarafında olabilirsiniz. Zamanın kalitesine ek olarak Balık burcu sıvıları, suları, ve denizleri de temsil ettiğinden aşı sıvı bazda, Mars ta kimyayı ve tıp' ı temsil ettiğinden aşı için ya da tedavi için evrensel sağlık için girişimler yapılabilir ve evrensel bazda bütünün hayrı için efor sarfedilebilir. Mars’ın iki önemli açısı bu süreçlerin gelişiminde ve ilerleyişinde yön belirleyici olabilir. Bir Neptün kavuşumu, diğeri ise Chiron kavuşumu. İlerleyen yazılarımda bu detayları da paylaşacağım.

08:51 Ay Uranüs Karesi: Elim ayağım birbirine dolanıyor bir fikir oluşmadan yeni şeyler düşünmeye başlıyorum, zaman çok hızlı geçiyor ve kontrol edemiyorum neden? Diye düşünüyorsanız tam olarak bu açı enerjisi sizi aceleci, tedirgin, sabırsız ve hızlı yapabilir. Kazarlara açık bir zaman aralığıdır. Düşünmeden hareket etmemekte ve aniden eyleme geçmemekte fayda var. Aksi ve huysuz insanlarla iletişim kurmaya çalışmayın gerilirsiniz. Radikal değişimler istiyorsanız bu vakit yeterince huzurlu bir ortam sağlamayabilir. Garanti olduğunu sandığınız şeylere çokta güvenmeyin.

09:42 Ay Chiron Altmışlığı: Ailenizle birlikte ortaklaşa bir faaliyette bulunabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusundan başkalarından destek görebilirsiniz veya biraz çabalamanız hedeflerinize yakınlaşmanızı sağlayabilir. Kendiniz için faydalı olacak bir şey için başkalarına yardım ederek ve ihtiyacı olan birine destek vererek o anda bulabilirsiniz. Yardımlaşmak önemli olacak.

09:44 Venüs Retrosu Başladı: 25 Haziran ‘ a kadar bu durum etkili. Kendi içinizdeki öz sevgiye erişmeye çalışmalı ve önce kendinizle barışmalı, kendinizi sevmelisiniz. Ben zaten kendimi seviyorum ya da sevmiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Her iki koşulda da iç dünyamızdaki sevgi enerjisini pekiştirmek için bu süreç bir fırsat. İçerden yaşanacak bu değişim, süreç bittiğinde daha mutlu ikili ilişkiler ve ortaklıklar kurmanızı sağlayacak. Bu süreçte aldatılmalara, yanılgılara, çok yönlülüğe, yüzeysel kalmalara dikkat. Sevilmediğinizi düşünebilir ya da sevgi açlığı çekebilirsiniz. İlişkilerden yana kafanız karışabilir. Estetik konularda lütfen bekleyin ve büyük değişikliklere gitmeyin pişman olabilirsiniz. Sevginizi söylemekte zorluk çekebilirsiniz ve platonik aşklar bu dönemde artabilir. Sosyal medya aşkları, gizli kapaklı ilişkiler gündemde olabilir. Aşk dedikoduları çoğalabilir. Maymun iştah artabilir. Bunların dışında hukuki konular, adalet ve politika alanlarında da yeniden düzenlemelere gidilebilir bu alanlarda gözden geçirmeler üzerine sıkı iletişimler kurulabilir ve aksayan davalar duruşmalar mahkemeler,adalet insanları, hukukçular vb için oluşan aksamaların yaşandığı bir süreç 25 Hazirandan sonra düzelebilir. Yarıda kalan davalar, açılamayan davalar süreç sonunda devam edebilir. Zührevi bölgelere, üreme organlarına, olur olmadık ilişkilere dikkat ve beslenmenize de dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerinize sinirle yaklaşmayın bu dönemde onları iyileştirmeye çalışın. Kopan zaten kopacak, kalan zaten kalacak. Hamurunuz iyi mayalandıysa ekmeğiniz mis gibi olacak ve dökülmeyecek merak etmeyin.

14 Mayıs Perşembe Günü

12:19 Ay Venüs Üçgeni: İlişkilerinizi şifalandırmaya çalışmak için güzel bir gün. Hukuki konularda bir takım gelişmelerin haberlerini duyabiliriz. Bu etkileşime güvenip estetik ve görsel değişikliklere yönelmeyin. Ufak çaplı bir şeyler yapabilirsiniz ama büyüklerinden kaçının. Evde her zamanki rutininiz olan kişisel bakımlarınıza devam edebilirisiniz.

17:02 Ay Güneş Karesi: Ebeveynler arasında sorun yaşanabilir. Kadın erkek ilişkilerinde gerilebilirsiniz. Burada duygusal gerilim yaşamanızda ihtimaller dahilindedir. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için son bir çaba daha sarfetmeniz gerekiyor. Mücadele ederek yaşamsal arzularınızı, gücünüzü ve hedeflerinizi modunuza odaklayarak ortaya koymaya ne dersiniz? Sabır ve çaba direncinizi korumanıza faydalı olacaktır.

17:02 Ay Boşlukta, 15 Mayıs 04:24’e kadar

17:31 Jüpiter Retro Hareketine Başlıyor: 13 Eylül’ e kadar burada kalacak. İçinden geçeceğimiz bu zamanda adalet yargılarımızı gözden geçirmemiz gerekecek. Neyi yeterince doğru yaptın, hakkını verebildin mi ? Yeterince dürüst ve adil olabildin mi? Yetinmeyi öğrenebildin mi yoksa israf mı ettin? İhtiyacın olanından fazlasını mı aldın? Tümü ve daha fazlası: ilahi görüşlerimiz, eğitim sistemimiz, bildiğimizi ve öğrendiğimizi sandıklarımız, hak etmeyene verilmiş değerler, hakkı yenenler vb birçok şeyi gözden geçirmek ve eksikleri, yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri gözden geçirip, düzeltmeniz gerekecek. Alma verme dengenizi oturtmak için bu enerji içsel çalışacak.Ek olarak: Eğitim sistemiyle ilgili düzenlemeler gündeme gelebilir, uluslar arası yolculuklar ve iletişim konularıyla ilgili düzenlemeler gündeme gelebilir. Uzak seyahatler için bir takım rahatlamalar söz konusu olabilir. Hukuksal sistemde yapılandırma çalışmaları olabilir, yarım kalmış olan konular üzerinde tekrar düşünülebilir. Bu süreçte ertelenebilecek temsili konular 13 Eylül sonrası düşünülmüş ve düzenlenmiş vaziyette bizlere sunulabilir. Adaletten ve dürüstlükten şaşmayalım. Süreçte neyi savunduğunuza da dikkat etmenizde fayda var. Tüm bunlatın sonunda üst otoriteler tarafından düzenlenmiş yargı ve kurallar topluma sunulabilir. Ekonomik anlamda dünyaca haliyle zor bir süreçten geçtik retro süresince bu alanlarda da bir takım düzenlemeler yapılacağına ve kendiliğinden de olsa retro sonunda ekonomik sıkıntıların biraz daha azalacağına , artık son son sıkıntıların peşinden rahatlamanın geleceğine inanmaya çalışabiliriz. ** Buradan Jüpiter Oğlak sürecini, retroları ve Covid- 19 la bağlantılarını okuyabilirsiniz. Tıklayın.


15 Mayıs Cuma Günü

03:50 Ay, Kadersel Ay Düğümleri ile Uyumlu Açıda: Beklenmedik güzel gelişmelere açık. Kaderin sürpriz dolu kapıları her an açılabilir.

14 Mayıs 17:02’den 15 Mayıs 04:24’ e kadar Ay Boşlukta

04:24 Ay Balık Burcunda (2,5 Gün): Duygusal temalar ağırlık kazanıyor. Hassasiyet artıyor ve hissiyatımız da güçleniyor. Sezgilerimiz ve spiritüel yanımız modumuza yansıyacak. İzole olma ve geri çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Karasızlık ve kafa karışıklığı hissedebilir bununla birlikte akışa bırakmayı tercih edebilirsiniz. Rüyalarda artış olabilir, hisleriniz yoğunlaşabilir. Başkalarının duygu ve düşüncelerinden çok fazla etkilenebilirsiniz bu yüzden sınırlarınızı belirlemenizde fayda olacaktır. Fedakar tutumunuz suistimal edilmenize ve başkalarının çıkarları doğrultusunda sömürülmenize neden olabilir. Olaylara ve kişilere aşırı empatik yaklaşma eğiliminde olabilirsiniz. Yardımlaşmak, sevmek ve ilahi olana yönelmek ruhunuzu okşayacak. İçsel şifanın yolculuğuna çıkabilirsiniz. Sakin, huzur verici, esnetici ve felsefi tarafı olan sporlarla uğraşabilir, ibadete yönelebilir ve meditasyon yapabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

07:05 Ay Mars Kavuşumu: Kazalara ve aceleciliğe açık bir zaman dilimidir, özellikle spor aktivitelerinde dikkatli olmakta fayda var. Ayak bölgesi hassaslaşabilir, saçlarınız yıpratmamaya dikkat edin, sıvı tüketimine, üşütmemeye, ciğerlerinize dikkat edin. Sıvı bazlı rahatsızlıklara açık biraz zaman dilimi.

09:49 Güneş Pluton Üçgeni: Kendini kontrol edebilen gücünü yönetebilir ve kendi gücünü yönetebilen iz bırakabilir. Bunun için bu enerji çok yapıcı ve kalıcı akmakta. Kendi amaçlarınızı değiştirmeye özünüze yenilikler katmaya ne dersiniz? Değişmek mi istiyordun işte fırsat! Bırakmak mı istiyordun, fazlalıktan kurtulmak mı istiyordun tam anlamıyla bir fırsat hemde güçlü bir fırsat bunu değerlendirmelisin. Bu süreçte toplum önünde otorite olmuş kişilerin yeni sistem ve düzenler oturtmaları söz konusu olacak bu pozitif biçimde ortaya konulacak. Otoriteler ve güçlü kişiler arasında uyumlu enerjiler devrede olacak. Hatta belli başlı kalıplaşmış düzenlerin değişmesine yönelik aynı zamanda sabitlenmesine yönelik çalışmalar gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili, yaşam enerjimizi yeniden devreye sokacak güzel gelişmeler olabilir. İstediğimiz gücü elde etmek ve bünyemize geçirmek kolaylaşabilir. Liderler veya otoriteler tarafından bir takım toprak bağlantılı veya iş bağlantılı çalışmalar gündeme gelebilir. Kazılar, projeler gibi.. Bilincin yaratma ve yenilenme gücü devrede olacak. Zafer elde etmek istediğiniz konularda derin araştırmalara koyulabilirsiniz. Otoriteler arası gücün olumlu ve doğru kullanımı söz konusu olabilir. Karizmanıza karizma katacaksınız . +2/-2 Gün etkili.

19:40 Ay Uranüs Altmışlığı: Yaratıcılığınız artacak ve yeni fikirlerinize yakın çevrenizden destek bulabileceğiniz bir zaman dilimi olacak. Enerjik ve hareketli hissedebilirsiniz. Teknolojiyle içli dışlı olabilirsiniz. Astrolojiyle ilgilenebilirsiniz. Sıra dışı meselelere merak salabilirsiniz. Marjinal veya orijinal kimselere ilham olabilir, onlardan ilham alabilirsiniz. Şaşıracağınız sürpriz haberlere açık bir enerji. Uçuşlar ya da uçaklarla ilgili gelişmeler haberler, teknolojiler devrede olabilir. Uzay araştırmaları ve keşiflerle ilgili konular gündeme gelebilir.

19:57 Ay Merkür Karesi: Sözlerinize dikkat etmekte fayda var, kırabilir ya da kırılabilisiniz. Öfkeyle hareket etmek kaza ve yaralanma riski yaratabilir, bu kalp kırıklıkları içinde geçerli. Fazla hassasiyet her söylenene veya her duyduğunuza alınmanıza neden olabilir. Hemen harekete geçmemekte veya hemen cevabı vermemekte fayda var.

23:22 Merkür Chiron Altmışlığı: Aşıyla ilgili çalışmalar ya da alternatif tedavi yöntemleriyle ilgili çalışmalar gündeme gelebilir bu da verimli bir şekilde olabilir. Birçok kişinin bir araya gelmesi ve el birliği ile ilerleme kat edilebilir. Zihnini, aklını fikrini şifalandırman için çok güzel bir etki. Yazdıkların ve yazacaklarınla başkalarına büyük fayda sağlayabilirsin. Aile ve ebeveynler ile güzel diyaloglarda ve hoş bir iletişimde bulunabilirsin. Sorunları çözmek ve bunlar üzerinde konuşmak, karşılıklı oturup bir şeyleri düzeltmek için güzel bir zaman. +/-2 Gün etkili.

16 Mayıs Cumartesi Günü

21:33 Ay Neptün Kavuşumu: İbadet, dualar ve dilekler için güzel bir zaman. Duygularınızı en üst raddede hissedeceksiniz. Hisler kuvvetleniyor ve rüyalarda artış olabilir. Kararsız hissedebilirsiniz ve yön belirlemek zorlaşabilir. Anın akışında kalmak ve içe dönmek iyi gelebilir.

23:35 Ay Venüs Karesi: İkili ilişkiler ve ortaklıklara dikkat etmekte fayda var. Sosyal çevre ilet iletişim sorunları yaşanabilir.Yanlış anlaşılmalar olabilir. Duygusal olarak eksiklikler ve gerilimler hissedebilirsiniz. Partner ile uyumsuzluk ve gerilim, sözel tartışmalar gündeme gelebilir.

17 Mayıs Pazar Günü

06:14 Ay Pluton Altmışlığı: Kendinizi etkili biçimde ifade edebilir ve sosyal çevreniz/ ikili ilişkileriniz üzerinde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. Güç istediğiniz, güçlü olmayı arzuladığınız alanlara yönelebilirsiniz ve bu alanda çevrenizden destekler alabilir onlarla birlikte hareket edebilirsiniz.

10:12 Ay Güneş Altmışlığı: Özgür iradeniz ve modunuz size uyumlu bir gün vaad ediyor kullanabilmek tabi ki size kalmış. Kadın erkek ilişkilerini iyi bir seviyeye taşımak mümkün. Otoriteler, erkekler,patron, yönetici, liderler vb kişiler tarafından desteklenebilir karşılıklı yardımlaşma ve paslaşmalar içinde olabilirsiniz.. Özünüzde yatan ihtiyaçlarınızı elde etmek için geçmiş tecrübelerinizden faydalanmalısınız.

10:59 Ay Jüpiter Altmışlığı: Eğer şans istiyorsanız neyi eksik neyi fazla yaptığınızı gözden geçirmelisiniz. Kendi adaletinizi sağlayabildiyseniz eğer şans ve fırsatlar sizinle olacak ve saygın/ önemli kişilerden destek bulacak ya da onlara destek olacaksınız. Eğitim, felsefe, dini, uluslararası konulara vakit ayırabilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz ve topluma yaymak, insanlara aktarmak, kitlerle ulaşmak için yapacağınız şeyleri tekrar gözden geçirebilirsiniz.

10:59’ dan 16:35’ e kadar Ay boşlukta

15:48 Ay, Kadersel Ay Düğümleri ile Uyumsuz Açıda: İşler hesapta olmayan şekilde gelişebilir, gerilim ve stresli bir ruh hali oluşabilir. Özellikle kararsızlıktan doğan ruh hali, modunuzu düşürebilir.

16:35 Ay Koç Burcunda (2,5 Gün): Cesaretiniz ve girişkenliğiniz artacak. Atak ve aktif olacaksnız. Kendinizi güçlü ve dinç hissedeceksiniz. Attığınız veya atacağınız adımlarda arkanıza bakmadan hareket etme güdüsü ön planda olacak. Liderlik etmek ve bir işi başlatmak öncelik kazanacak, işin sonrasını düşünmenin üzerinde pekte durmayabilirsiniz. Kararlılık kazanacaksınız. Ruh haliniz kendinden emin bir halde olacak. Sabırsız ve acelece hissedebilir her şey bir an önce olsun bitsin isteyebilirsiniz. Kolay kızabilir ve çabuk öfkelenebilirsiniz. Bundan dolayı sakarlıklara da dikkat etmekte fayda var. Güdüsel hal ve hareketler fazlasıyla ön planda olacak.

19:39 Güneş Jüpiter Üçgeni: Toplum önündeki liderler ve yardımcıları / yanlarında görev üstlenmiş kimseler arasında güzel gelişmeler yaşanabilir ve bu kişiler birbirleriyle entegre çalışabilirler. Bu çalışmaların karşılığında bizler de güzel haberler duyabiliriz. Uluslararası konular, eğitim, ibadet, dini, hukuki, felsefi konular gündeme gelebilir, otoriteler bu konularda çalışmalar yapabilir düzeni sağlayabilir. Ekonomi alanında bir takım iyileştirme çalışmaları devam ediyor olacak. Ticari meselelerin iyileştirilmesi, alışverişin devam etmesi ve bu döngünün sürmesi için iyi bir zaman dilimi olduğu görünüyor. Retro kaynaklı ticaret ve alışverilerde yinede dikkatli olmakta fayda var.. Erkek figürleri ile arayı düzeltmek ve uyum sağlamak için fırsatlara açık bir zaman dilimi olacak. Gücünüzün ve kendi otoritenizin farkına varacaksınız. Saygınlık elde etmek istediğiniz bir alanda bunu yakalayabilirsiniz. İstediğiniz ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Genel olarak enerjik, canlı, iyimser ve umutlu hissedeceksiniz. Bir çok insana ulaşmak ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Tanınma arzunuz yükselecek. Sakın ve bilinçli davranışlar yeni fırsat kapıları açabilir. +/- 2 Gün

20:28 Ay Satürn Altmışlığı: Olgun veya yaş olarak sizden büyük kimselerden destekler görebilirsiniz aynı zamanda siz o kişilere destek sağlayabilirsiniz. Tecrübelerine güvendiğiniz kişiler ile bilgi alışverişinde bulunarak girişimlerinize yönelebilirsiniz. İç güdüleriniz vasıtasıyla önemli destekler de bularak yola koyulmak isteyebilir ve bazı işlere/girşimlere kalkışabilirsiniz. Sorumluluk üstlenebilirsiniz. Devamını getirip getiremeyeceğinizden emin misiniz? Bunu düşünmekte fayda var.

*** Haftalık yazılarımı beğendiyseniz kalbe basmayı, paylaşmayı ve siteme abone olmayı unutmayın.

İyi haftalar dilerim,

Sevgilerimle.

Yağmur Buse Beydemir443 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page