top of page

25 Mayıs Haftası
Gün gün tüm haftanın etkileri aşağıdadır. Günlük planlamalarınız için kullanabilirsiniz.


**Ay Boşlukta Olduğunda: Bu süreçte işlerin ne şekilde ilerleyeceği belirsizdir. Bunun için bir tavsiyede bulunulmaz, önemli işlerin ertelenmesi önerilir.

** Aşağıda belirtilen saatler açıların kesinleştiği saatleri bildirmektedir. Açılar öncesinden ve sonrasından etkilerini hissetmek mümkündür. ** Ay yeni bir burca geçtiğinde o burçta 2,5 Gün kalır.


25 Mayıs Pazartesi Günü

Ay Boşlukta 24 Mayıs 14:09 dan beri

00:33 Ay, Kadersel Ay Düğümleri ile Açıda: Geçmişle savaşmak yerine şuana odaklanmak daha iyi olabilir. 02:08 Ay Yengeç Burcunda: Anaç duygular ön plana çıkacak, hassas ve duyarlı hissedebilir. Empati duygumuz yoğunlaşacak. Aile ve ebeveynler ile zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ev içinde zaman geçirmenin huzurlu yollarını bulabilirsiniz. Eski bir anıya yolculuk yapabilir geçmişte yaşadıklarınızı canlandırabilirsiniz. Varsa koleksiyonunuzla ilgilenebilirsiniz. Aidiyet ihtiyacı duyabilirsiniz. Duyarlılık artacak. Beslenme ile ilgili konulara yönelebilir veya mutfakta zaman geçirebilirsiniz. 09:48 Mars Uranüs Sextili: Yapacağınız girişimlerde yaratıcı olabilirsiniz. Beklenmedik fikirlerle hareket geçmek pozitif etkiler yaratabilir. Gücünüzü yenilikler için kullanabilirsiniz. 17:33 Ay Uranüs Sextili: Şaşırtıcı güzel haberler alabilirsiniz. Sizden haber bekleyen birine aniden ulaşmanız olumlu etkiler yaratabilir. 17:57 Ay Mars Üçgeni: Efor harcamak, kendiniz ortaya koymak ve harekete geçmek beraberinde pozitif gelişmeler yaratacak. Hareket, spor, aksiyon için iyi bir zaman olabilir. 18:05 Ay Chiron Karesi: Varsa çocuklarınızla gerilimler yaşayabilirsiniz. Aile içi gerilimler olabilir. İşler amaçladığınız doğrultuda gitmeyebilir. Hedefiniz için mücadele vermelisiniz. 26 Mayıs Salı Günü

16:42 Ay Neptün Üçgeni: Dua ibadet için ayrılacak mistik ve spiritüel enerjilerin tek başına aktif olduğu bir gün. Meditasyon yapabilir arzularınıza odaklanabilirsiniz. İlham almak ve bunu hayal gücünüzde iyice şekillendirmek mümkün olacak. İlahi olanla bağınızı kuracaksınız.

27 Mayıs Çarşamba Günü


00:03 Ay Plüton Karşıtlığı: Güç savaşları devrede olabilir. Manipülatif enerjilere açık. Hareket geçmeden önce iyi düşünün. 04:06 Ay Jüpiter Karşıtlığı: Fazla iyimserlik yanılmanıza neden olabilir. İnandıklarınızı abartabilir ve o alanda fanatikleşebilirsiniz bu size ve çevrenizdeki dostluklara zarar verebilir. Aşırı harcamalardan ve müsriflikten kaçınmalı. 04:06 Ay Boşlukta 09:32 ye kadar 09:32 Ay Aslan Burcunda: Motivasyon yükselecek kendinize olan güveniniz artacak güçlü hissedeceksiniz. Gösterişli olmak yıldız gibi parlamak ses getirmek isteyebilirsiniz. Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Aşk,romantizme olan arzunuz artabilir. Aynalar önünde olmak isteyebilirsiniz. Sıradan olmak ve görünmek istemeyebilirsiniz. İlgiyi üzerinize çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. (Çevrenizdeki kişiler içinde geçerli) 12:42 Ay Satürn Karşıtlığı: Kendiniz baskılanmış ve engellenmiş biraz da depresif hissedebilirsiniz. Yaşça büyük kişilerle anlaşmazlık olabilir. 22:02 Ay Güneş Sextili: Kendinizi tamamlanmış ve uyum içinde hissedebilirsiniz. Farkındalığınız artacak. 28 Mayıs Perşembe Günü 00:33 Ay Uranüs Karesi: Ani hareketlerde bulunmak beklenmedik sorunlar doğurabilir. Aceleci olmamakta fayda var. Beklenmedik stresli bir haber kulağınıza gelebilir ya da alacağınız haberler hesapta yokken gerebilir. 01:00 Ay Chiron Üçgeni: Amacınıza ulaşmakta ve sorunlarınıza çözüm getirmekte kolaylık sizinle olacak. Yaralarınızı sarmak mümkün olacak. Yaşam enerjinizi bulacaksınız. Ve başkalarına da faydalı olabilirsiniz. 07:35 Merkür, Kadersel Ay Düğümleri ile Açıda: Geleceğe yönelik fikir üretmek ve planlı olmak fayda getirebilir. Geçmişin kirli ve yüzeysel düşüncelerinden yaşanmışlıklarından arınmakta fayda var stres yaşamamak adına. 16:30 Ay Venüs Sextili: ikili ilişkilerde karşılıklı pozitif iletişim devrede. ( yinede bu dönem Venüs' ün retro olduğunu unutmayın.)

21:09 Merkür Yengeç Burcunda: İletişim empati kazanıyor. Karşımızdaki kişilerin duygularını daha çabuk anlayabilir ve onların yerine kendimizi koyabiliriz. Aile ve ev hakkında sohbetler artabilir. Bu süreçte aile bağlarını kuvvetlendirebiliriz. Onlarla birlikte bazı beceri gerektiren aktivitelerde bulunabiliriz. Sözler duygulara hizmet edecek.Duygularınız hakkında daha çok konuşmak ve onları dile getirmek isteyebilirsiniz. Anılar aklınızı meşgul edebilir. Bu süreçte çok kolay duygulanabilir hassaslaşabilir, kırılgan ve alıngan olabilirsiniz. Sözler ve yazışmalarla duygusal şantaj artabilir. 29 Mayıs Cuma Günü

13:21 Ay, Kadersel Ay Düğümleri ile Uyumlu Açıda: Tecrübe ettiğiniz ve ya geçmişle bağlantılı alanlardan ya da geçmişteki kişilerden yana olumlu gelişmeler olabilir bu beraberinde sizi gelecek hedefleriniz doğrultusunda ya da zor gelen bir alanda destekleyebilir. 28 Mayıs 16:30 dan 29 Mayıs 14:40 a kadar Ay Boşlukta olacak. 14:40 Ay Başak Burcunda: Her şeyin mükemmel olmasını isteyebilirsiniz, detaylara olan dikkat ve özeniniz artacak. Temizlik yapmak, bazı evrakları düzenlemek ve fazlalıklardan kurtulmak, sağlıklı beslenmek için kullanılabilir bir zaman. Kusurları görmek hiç bu kadar kolay olmaz. Ayrıntılı işlerinizi halletmek için güzel bir zamandır. 16:32 Ay Merkür Sextili: Fikirlerinize destek bulabilirsiniz. Güzel sohbetlere açık bir zaman dilimi ve sözlerinizle başkalarına faydanız olabilir. 16:56 Güneş Chiron Sextili: Benliğinizi ve bilincinizi şifalandırmak için çok güzel bir zaman. Mesleki bir başarı elde etmek için çevrenizden destek alabilirsiniz. Ufak bir çaba ile kariyer ya da meslek alanında başarı elde edebilirsiniz. Günümüz dünyasındaki malum Covid-19 konuşuna şifa getirecek pozitif gelişmeler şahit olabiliriz. Şifaya bir ışık tutulacak. 30 Mayıs Cumartesi Günü

05:14 Ay Uranüs Üçgeni: Sürpriz habelrer alabilirsiniz, pozitif ve ani gelişmelere açık olun. 06:29 Ay Güneş Karesi: Kadın erkek ilişkilerinde gerilim yaşayabilirsiniz. Erkek ve otorite figürleri tarafından gerilim yaşamak olası. Yönetme becerilerinizi kullanmak istediğiniz alanlar strese neden olabilir. 10:34 Ay Mars Karşıtlığı: Acele etmek, öfke ve stres problem yaratabilir. Olası sakarlık ve kazalara karşı dikkat. 18:18 Ay Venüs Karesi: İlişkilerde problemler yaşanabilir, güven duygunuz sarsılabilir. Partnerinizle sohbet etmek ve iletişim kurmak partnerinizle zorlaşabilir. 31 Mayıs Pazar Günü

02:13 Ay Neptün Karşıtlığı: Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tanımlanamayan ruh halinde olabilirsiniz. Yanılmaya açık.

08:46 Ay Plüton Üçgeni: Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Yapılan analizler doğrultusunda hayatınızdan gereksiz olanları zorlanmadan çıkarabilirsiniz. Bir şeyleri elemek için iyi bir zaman ve karizma etkili.


12:16 Ay Jüpiter Üçgeni: İyimserlik artacak ve umutlu hissedeceksiniz fakat bu ancak alınacak sorumluluk ve sıkı çalışmalarla mümkün olacak.


16:20 Ay, Kadersel Ay Düğümleriyle Dik Açıda: Hesapta olmayan beklenmedik gerilimler ruh halinizde değişimlere neden olabilir.


12:16 dan 17:37 ye kadar Ay Boşlukta.


17:37 Ay Terazi Burcunda: Her şeyin orantılı ve düzenli olmasını isteyebilirsiniz. Adelet temaları ön plana çıkabilir. Hak, hukuk ve eşitlikten yana olacaksınız. İkili ilişkilere olan ilginiz artabilir. Arkadaşlığa iletişime sohbete ve bir partnere ihtiyaç duyabilirsiniz. Karşılıklı bağlantılar içinde olmak isteyebilirsiniz. Sanatsal ve görsel yönünüz güçlenecek. Estetik konular ilginizi çekebilir. Giyim, kuşam resim veya keyif veren şeylere yönelebilirsiniz.


20:19 Ay Satürn Üçgeni: Sizden yaşça olgun kişilerden destek alacaksınız. Engelleri fırsata çevirebilir onları somutlaştırabilirsiniz. Sorumlulukları yerine getirmek için ve planlamalar yapmak için etkili bir zamandır.

Keyifli haftalar dilerim. Yağmur Buse Beydemir


229 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page