top of page

27 Nisan Haftası Gökyüzü Hareketleri

Gün gün tüm haftanın etkileri aşağıdadır. Günlük planlamalarınız için kullanabilirsiniz.

Pazartesi Günü 27 Nisan 01:31 Ay Neptün Karesi: Anlaşılmaz ve belirsiz duygular içinde olabilirsiniz. Odaklanmada sorun yaşanabilir. Yeme içme ve alkol tüketimine dikkat. Netleşmeyen durumlar can sıkıcı olabilir. 19:59 Ay Merkür Altmışlığı: Aniden güzel bir haber alabilirsiniz. İletişim açısından ve fikirleri ortaya koymaktan yana uygun bir zaman. Becerileri ve yeteneklerinizi uygulamaya dökebilirsiniz.

19:59’ dan 20:27’ ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu süreçte işlerin ne şekilde ilerleyeceği belirsizdir. Bunun için bir tavsiyede bulunulmaz, önemli işlerin ertelenmesi önerilir.

20:27 Ay Yengeç Burcunda: Duygusal temalar öne çıkacak. Aileci ve anaç hissedebiliriz. Kırılganlık artabilir. Ebeveynlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Empati yapmak kolaylaşacak. Geçmiş anılara gidebiliriz. Hatıralara doğru yolculuk yapabilirsiniz. Mutfakta keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yemek yapmak, doyurmak beslemek tatmin edecek. Koruyup kollayacak birilerine ihtiyaç duyabilir veya siz böyle hissedebilirsiniz. 20:54 Ay Kadersel Ay Düğümleri ile Dizilimde: Amaçlara yönelmek için geçmişin ağır yüklerinden ve taşınamayacak sorumluluklardan uzaklaşmak daha iyi olacak dengelemeye çalışalım. Ciddi ve resmiyet içeren konulardan ise size daha huzurlu hissettirecek alanlara yoğunlaşmanız faydalı olacaktır. 22:52 Merkür Boğa Burcuna Giriyor: Fikrileri, düşünceleri ve becerileri pratiğe dökmek kolaylaşacak. Akıldakilere biçim vermek ve ortaya atılan niyetleri şekillendirme imkanı devrede olacak. Düşünmeden konuşmak yerine daha sakin ve daha huzur verici bir iletişim tarzı devrede olacak. Maddeci düşünme tarzı ön plana çıkabilir ve aklı bu konular meşgul edebilir.

Salı Günü 28 Nisan Merkür Ay Düğümleri ile Uyumlu Açıda: Beklenmedik ve huzur verici güzel haberler alabilirsiniz. Maddi konularda kendiliğinden gelişen durumlar olabilir. 09:08 Ay Uranüs Altmışlığı: Şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Değişiklikler keyifli olabilir. Teknolojiye veya sosyal medyaya yönelebilirsiniz. İnişli çıkışlı duygu durumu görülebilir, özellikle ikili ilişkilerden dolayı.

10:12 Ay Chiron Karesi: Duygusal olarak gergin hissedebilir ve tam olarak ihtiyacınız olan şeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Aradığınızı bulmaya çalışırken zorlanabilirsiniz. 12:38 Ay Güneş Altmışlığı: Benlik ve duygular ahenk içinde dans ediyor. Amaç ve hedeflerimizi görmek kolaylaşacak. Kim olduğunun farkına var ve harekete geçmekten çekinme. 20:27 Merkür Satürn Karesi: Olgun kişilerle münakaşalardan kaçının. Fikirleriniz, hareketleriniz ve sözleriniz birileri tarafından engellenebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fikir ve düşünce özgürlüğüne, ifade özgürlüğüne ihtiyaç duyarken bu tam tersi duruma dönüşebilir. Haberleşme ve iletişim kanallarında zorluklar, aksaklıklar yaşanabilir. Kargolarda gecikmeler olabilir. Kurallara uymak önemli olacak -+ 1 gün etkili Çarşamba Günü 29 Nisan 10:12 Ay Neptün Üçgeni: Sabah saatlerinde hayallerin gerçekleştirilmesine yönelik daha umutlu hissedeceksiniz. Spiritüel temalara yönelebilir meditasyon yapabilirsiniz. İnancınız doğrultusunda ibadet için de dilek dilemek içinde iyi bir zaman. 19:00 Ay Plüton Karşıtlığı: Karşı taraflar ile güç savaşlarına girmemekte günü idare etmekte fayda var. Gereğinden fazla irdelememek ve baskı uygulamamakta anın kaotik durumunu dengeleyebilir. Gücünü kontrollü kullan.

22:29 Ay Jüpiter Karşıtlığı: Özgürlük arzusu yorabilir. Sınırlı alanda kalmak kalıpları kırma arzusunu tetikleyebilir fakat taşkın davranışlar sergilememekte fayda var. Aşırı yemek aşırı harcama yapmaktan uzak durmak daha iyi olacak. Kibirden kaçınalım. 29 Haziran 22:29’ dan 30 Haziran 04:06 ya kadar ay boşlukta olacak. Perşembe Günü 30 Nisan

04:06 Ay Aslan Burcuna Giriyor: Ön planda olmak ve dışarıdan görünür olmak isteyebiliriz. Işığımızı yansıtmak ve övgü almak gururumuzu okşayabilir. Güçlü hissedilecek bir zaman dilimi olacak. Motivasyon yükselirken daha cesur, cömert ve risk alabilen bir yapı çizmek mümkün. Kendine olan güven artacak (2,5 Gün) 07:26 Ay Satürn Karşıtlığı: Engellenmiş hissedebilir ve sorumluluk gerektiren işlerde zorlanabiliriz. Özellikle resmi kurumlarla ilgili işler veya sorumluluk gerektiren, görev niteliğindeki işlerde karşımıza aksaklıklar çıkıyormuş hissi oluşabilir. 13:46 Ay Merkür Karesi: Kendinden emin tavırlar ile sarf edilen cümleler sorun yaratabilir. Ağızdan çıkana dikkat etmek gerek. Çok bilmişlik taslayan insanların ağır sözleri can sıkıcı olabilir. 16:20 Ay Uranüs Karesi: İletişim ve internet bağlantılarında sorunlar yaşanabilir. Özellikle sosyal medya üzerinden gereksiz polemiklere girmemekte fayda var. 23:31 Ay Chiron Üçgen Açısı: Aradığını bulmaya yakın olabilirsin hatta aradığını bulmuş olabilirsin, etrafına iyi bak. Yaratılmak istenen etki mümkün olacak.

23:38 Ay Güneş Karesi: Ne istediğine karar vermekte zorlanabilir ve ilerlenen yolda biraz daha mücadele etmen gerekebilir. Tecrübesiz hissedebilirsin ama çaba güçlü kılacak.

Cuma Günü 1 Mayıs 06:40 Merkür Uranüs Kavuşumu: Önemli bir bilgiye şahit olabiliriz. Hiç beklemediğimiz ve hesapta olmayan gelişmeler gündeme gelebilir. Önemli haberler ve yazılar yayımlanabilir. Tümü oldukça şaşırtıcı olabilir. Yaratıcılığı kullanmak için harika bir zaman dilimi. İnternet ve sosyal ağın içine fazlasıyla odaklanılacak . Düşünmeden konuşmamaya aman aman çok dikkat. Düşünmeden hareket etme, konuşma, yazma.. Becerilerini geliştirmek ve teknolojiyle ilgilenmek, sıra dışı olana yönelmek daha olumlu etkiler uyandırabilir. Aklına gelecek bir fikri hızlıca ortaya koyabilirsin. Beklenmedik haberlere vesile olabilir aynı şekilde hesapta olmayan ani gelişen haberler alabilirsin. + -1 Gün etkili. 14:15 Ay Venüs Altmışlığı: ikili ilişkiler, ortaklıklar, politik konular, davalar, adalet konularından yana iyi niyetli ve bilgili insanlardan destek alabilir, ya da o desteği biz verebiliriz. Sevginizi dile getirmek karşı taraf üzerinde pozitif etkiler bırakabilirsiniz. Bu saat sularında aşkta uyum söz konusu. 19:04 Ay Mars Karşıtlığı: Kolay agrese olacak bir enerji. Çok bilmiş tavırlarla karşılaşabiliriz. Eylemlerimizde aksaklıklar meydana gelebilir. Spor faaliyetlerinde dikkatli olmakta fayda var. Sakarlıklara ve aceleciliğe dikkat. Bildiğinden emin olduğun şeyi aslında bilmiyor olabilirsin iki düşün bir yap. 01 Mayıs 19:04’ den 2 Mayıs saat 08:35' e kadar Ay boşlukta ilerleyecek. Cumartesi Günü 2 Mayıs 08:35 Ay Başak Burcunda: Temizlik yapmak, dağınıklıkları toparlamak, çalışma odasını düzenlemek ve evrakları toparlamak için uygun bir enerji olacak (2,5 gün) Titiz hissedeceğimiz ve böyle olduğunda memnun olacağımız etkiler devrede. Biraz fazla eleştirel olabiliriz. Memnuniyetsizlik söz konusu olabilir. Hesap kitap ve bir takım çalışma planlamaları yapmak için bu zamanı kullanabilirsiniz. Hangi alanda hizmet vermek istiyorsanız o yöne yoğunlaşabilirsiniz. Tamir etmek düzeltmek veya edite etmek gerekenlere vakit ayırmak duygusal tatmin sağlayacak. 09:00 Ay Kadersel Ay Düğümleri ile Uyumlu Açıda: Kendiliğinden gelişen güzel durumlar meydana gelebilir. Aşina olan becerileri kullanmak kolay, aşina olunamayanı kullanmak için ise biraz daha hareketlilik gerekiyor olacak. 20:18 Ay Uranüs Üçgeni: Sürpriz gelişmelere açık bir zaman dilimi. Beklediğiniz haber gelebilir. Sosyal medyayı eğitim açısından kullanmak faydalı olacak. Eksikler tamamlanabilir. Pazar Günü 3 Mayıs

02:38 Ay Merkür Üçgeni: Düşünsel, fikirsel ve sözel olarak iyi bir enerji söz konusu. Sözlerimiz dinleyenler tarafından anlaşılabilir olacak. Yazı yazmak ve bir şeyler üretmek için bu zaman dilimi kullanılabilir (Gün içinde etkili)


06:39 Ay Güneş üçgeni: İyi, güçlü ve enerjik hissedilecek bir zaman dilimi. Duygusal ihtiyaçlar ve bilinçli yanımız birbiriyle uyum içinde çalışacak. Güçlü kişilerden veya erkek figürlerinde destekleyici etkiler alabiliriz.


18:05 Ay Venüs Karesi: İkili ilişkilerde gerilim yaşanabilir. Ortaklıklarda bir takım sorunlar meydana gelebilir.İdareci ve anlayışlı olmakta fayda var.


18:21 Ay Neptün Karşıtlığı: Yanılabilir veya hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İşler hayal edildiği gibi gitmeyebilir. Zehirlenmeler dikkat. Neyse boş ver gitsin demek çokta kolay olmayabilir. Kafa bulanıklığından kaynaklı kazalara açık bir zaman dilimi. Neyi nereye koyduğunuzu unutabilirsiniz. Temkinli olmakta fayda var.

İyi Haftalar Dilerim. Yağmur Buse Beydemir


188 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page