top of page

28 Şubat Haftası Astrolojik İnceleme

Pazartesi: Ay gün boyu kova burcuda toplumsal ve kolektif konular gündemde, duygusal olarak tatminsiz hissedebilirsiniz. Yardımlaşma, vakıf ve dernekler ile birlikte çalışmalarınız söz konusu olabilir. Ani beklenmedik toplumsal gerilimler, ayaklanmalar, başkaldırılar, çıkışlar, huzurun ve sükunetin zarar gördüğü bir enerji söz konusu olabilir. Bireysel olarak huzur kaçıracak çıkışlardan kaçınmalı. Bir hakkı fazlaca savunmaya çalışırken konfor alanının ve huzurun bozulması söz konusu. Uzay ve uzay ötesi konularla ilgili ani beklenmedik, şok edici gelişmeler olabilir buna ek teknoloji, elektrik elektronik ile ilgili de problematik stresli durumlar söz konusu olabilir.


Salı: Ay gün bitene dek (23:53) kova burcunda devam edecek. Kolektif iletişimin, birlik ve beraberlik için devrede olacağı bir gün olacak, bununla beraber bu iletişim kasvet, sıkıntı verebilir. Bireysel olarak kurduğunuz iletişimler, aldığınız haberler depresif hissetmenize sebep olabilir. Karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Suskun kalmak isteyebilir ya da karşınızdaki kişinin suskunluğundan kaynaklı mod düşüşü yaşayabilirsiniz. Üzerinizde yoğun sorumluluk hissedeceğiniz bu günde, sorumlulukların üstünden geçip hedefleri hallederek rahat hissedebilirsiniz. Sorumlulukları ertelemek sıkıntılı enerjileri fazlalaştıracak etkide.


Çarşamba: Gün boyu ay balık burcunda ilerliyor olacak, hassas, duygusal, merhametli ve fedakar enerjilerle çevrili olacaksınız. Kafa bulanıklıklarına dikkat. Yeniay' ın kesinleştiği bugünde fedakar temalar güç kazanacak. Yeniay etkilerini önümüzdeki 14 gün boyunca hissediyor olacağız. Balık burcunun 12 derece 06 dakikasında İstanbul saati ile 20:34 de kesinleşecek olan yeniayın etkileri yardımlaşma, fedakarlık temalarını kapsıyor olacak. İçinde bulunduğumuz sürece biraz olsun merhamet katacak, Ukrayna bu süreçte biraz olsun destek bulabilir. Lidelerln fedakarlıkları, ulaşım yoluyla gönderilen yardımlar söz konusu olacak. Yeniay a çok yakın dereceyle jüpiter bulunuyor, yüce gönüllülüğe, şans ve fırsata işaret ediyor. Şansın döneceği, ilahi adaletin yerini bulacağı bir başlangıç olabilir herkes için. Yolculuklar, ulaşım, ulaşım araçları vasıtasıyla yardımlaşmalar uluslarası biçimde gerçekleşebilir. Liderler ve bakanların bu dönemde önemli görüşmeleri olabilir. Bazı şeyleri feda etmek ve gözden çıkarmak gerekebilir. İçinde bulunduğumuz bu süreci kabul edip artık ne fedakarlık yapılması gerekiyorsa yapacağız. Gözü destek amaçlı karartıp hamleleri büyüteceğimiz bir zaman olacak, neticede Neptün Jüpiter'in yanında ve yeniay bunlarla aynı burçta. Sıvılardan gazlardan gelecek yeni haberlere açık olmalıyız. Özellikle bunların fiyat artışları dünya genelinde her zamankinden fazla artış gösterebilir. Petrol ve gazlarla ilgili problemler olabilir. Sular, deniz ulaşımı, deniz araçları, yolcu gemileri, yük gemileri ile ilgili problemler olabilir. Deniz aşırı yolculuklarda dikkat etmeli. Maneviyatlı bir enerji gibi görünsede aslında sisli puslu bir havası var bu yeniayın ve izole olmaya iten, iç dünyamıza çeken, bir şeyleri istişare etmememiz gereken zaman dilimini anlatıyor. Kısaca bir umut savaş atmosferini dış ülkelerin özverileri ve fedakarlıklarıyla azaltabilme ihtimali… Sıkıntılı konuşmalar, yapılan görüşmelerde alınması gereken sorumluluklar başlı başına güne etkisini yayacak. Uzaklık soğukluk, dargınlıklar da söz konusu olabilir. Ağızdan çıkan söze çok dikkat etmeli. Farketmeden fazla katı ya da fazla suskun olabiliriz. Form kazandırmak istediğiniz, resmileştirmek, ciddi boyuta getirmek istediğiniz şeyler hakkında konuşmak için ise uygun bir zaman olabilir. Ciddi bir işe adım atmak ve imzalamak bu gün eğer böyle bir durumunuz söz konusu ise akşam saatlerine dek kullanabileceğiniz bir etkileşim. Gün genelinde ani beklenmedik sürprizlere açık olabilirsiniz.


Perşembe: Haftanın en önemli günü, Sağ gösterip sol vurmak, böyle yanıltıcı durumlara maruz kalmak söz konusu olabilir. Bugün yapacağınız bir yolculuk var ise dikkat etmekte fayda var. Abartı hayal kırıklığı getirebilir. Mars ve Venüs'ün Pluton ile kavuşumu haftaya damgasını vuruyor. Yangınlar, patlamalar, yıkımlar, sarsıcı gelişmeler, kitlesel savaşlar ya da kitlesel kayıplar söz konusu olabilir. Zaten içinde bulunduğumuz sürecin ne olduğu belli bu durumu daha da harlayacak enerjiler olabilir. Doğal afet riski de taşıyor özellikle yangınlar, volkanik patlamalar ve depremler bakımından. Çok ama çok acımasız enerjiler söz konusu, takıntılar özellikle bireysel yaşantınızda çok fazla yer edebilir bunlardan dolayı ilişkilerinizde de sorun yaşayabilirsiniz. Şiddete meyil, agresyon, güç gösterisi bugün en üst seviyede olacak. Tabiki etkiler +/- 10 gün devrede olacak bugün en güçlü seviyede hissedilme potansiyeli taşıyor. Venüs pluton kavuşumu barışa, birlik beraberliğe, ilişkilere zarar verecek bir etkileşim. İlişkilerinizde özellikle takıntılı tiplere karşı dikkatli olmalısınız, manipülatif baskıcı kişilere karşı etki altında kalmamalısınız. Çözüme kavuşmayan konular tekrar gündeme gelerek ilişkilere zarar verebilir hem bireysel hem de siyasi manada. Bugünlerde kazalara açıklık söz konusu, kendinizi güvende hissetmeyeceğiniz hiçbir şey yapmasanız daha iyi olabilir.


Cuma: Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz, değiştirmek, yeniden başlamak istediğiniz bir şey varsa etkili enerjiler devrede. Sorunlu ilişkilere biraz olsun su serpecek gelişmeler yaşanabilir. Önemli girişimler için kullanılabilir bir zaman, cesaretiniz artabilir. Gece saatlerinde ay koç burcuna giriyor ve aceleci, sabırsız, atak, öfkeli, hızlı, motivasyonlu ve bir o kadar da çocuksu bir enerji bizlerle olacak. Baş bölgesinde hassasiyet olabilir. Sakarlıklara dikkat.


Cumartesi: Gün genelinde ay koç burcunda ilerlemeye devam ediyor olacak. Olgun kişilerden, resmi kurumlardan yana destek, olumlu gelişmeler olabilir. Sizden yaşça büyük kimselerden fayda görebilirsiniz. Haftanın en şanslı günü Güneş Jüpiter kavuşumu 17:06’ de tr – ist saati ile kesinleşiyor. Şanslı, fırsatlara açık, umutlu enerjiler devrede olacak. Bu günü önemli işlerinizi, gelecek vaat eden işerinizi gerçekleştirmek için ya da bu yönde adımlar atmak için değerlendirebilirsiniz. Gelişme ve ilerleme fırsatları sunuyor. Uzak yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Liderlerin bir araya gelip önemli ve iyicil görüşmeler yapma potansiyeli konusunda umut vaat eden bir gün.


Pazar: Sabahın ilk saatleri halen koç burcunda, 10:59 itibariyle boğa burcuna geçecek. Maddi manevi güvenlik ihtiyacı artacak. Sabah saatlerinde Mars kova burcuna geçiyor, kolektif için mücadele etme zamanı şimdi başlıyor ve özgürlüğü savunmak bunun için savaşmak zamanı. Data veri ve bilgi birikimlerinize dikkat. Sabahın ilk saatlerinde Venüs kova burcuna geçiyor, kolektif için birlik enerjisini anlatıyor. İlişkilerde özgürlükçü yapı ön plana çıkacak, ilişkilerinizin duygusal yönü arkadaşçıl boyuta kayabilir bu durum ilişkiler açısından sıkı bağlar kurmak adına kullanılabilir. Kısacası ilikilerde mantık ön planda olacak. Gökyüzü özgürlük temalarına işaret etmeye başlıyor… Venüs mars kavuşumu bugün kesinleşiyor, siyahla beyaz bir arada. ilişkiler için bir adım atmak, ilişkilerde cesaret, politik adımlar, sosyalleşme adına atılan adımlar söz konusu olacak. Kimi ilişkiler için zararlı etki getirebilir, kavgalara, anlaşmazlıklara, tartışmalara özellikle ben bilirimciliğe dikkat. Günün son etkileri politik gerilimler ve ilişkisel gerilimlerle devam ediyor olacak.Barış içinde yaşadığımız bir dünya dilerim

İyi haftalar.


İyi haftalar

Yağmur Beydemir

Isar Cap.
120 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page