top of page

Astroloji Dersleri Başlıyor


Duyuru!

Merhaba sevgili dostlar,


Çok yakın zamanda astroloji dersleri vermeye başlıyorum. Şuan müfredat hazırlığımız sürmektedir.


Astrolojinin detaylarını içeren kapsamlı sınıflar ve beraberinde pratik sınıfları açacağım. Amaç hem bilgilendirmek hem de astroloji haritasını pratik ve aktif olarak yorumlayabilmenizi sağlamak. Bir bakışta astroloji haritasını anlayabilmeniz adına tüm teknik detayları ile size gereken bilgileri eksiksiz olarak vereceğim.


Kendiniz için ve istediğiniz kişinin doğum haritasını okumayı öğrendikten sonra, işin bir de öngörü kısmı olacak. Öngörü için ayrıca sınıf açacağım. Öngörü sınıfında hem kendinizin hem de çevrenizdeki kişilerin haritaları hakkında geleceğe yönelik potansiyelleri yorumlayabileceksiniz.


Açılacak sınıflar;


Astroloji Haritası Okuma Sınıfı (online zoom üzerinden / hazırlık aşamasında)

Bu eğitime temel astroloji bilgisi olan kişiler katılabilir. Öğrendiğiniz bilgileri pekiştirerek pratikte kullanabilmeniz ve akıcı bir şekilde astroloji haritası yorumlayabilmeniz için bu sınıfı açıyoruz.


Eğitim İçeriği; Astroloji haritasının tanımı, harita okuma kuralları ve pratikler.


*

Hızlandırılmış Temel Eğitim ve Pratik Sınıfı ( hazırlık aşamasında / online zoom )

Bu eğitime astroloji hakkında hiçbir şey bilmeyenler veya kendi imkanlarıyla bilgi edinmeye çalışanlar ya da sıfırdan astrolojiye başlayacak olanlar katılabilir. Biraz bilgim var fakat yeterli değil diyorsanız da bu eğitime sıfırdan başlayarak katılabilirsiniz.


Eğitim içeriği; Astrolojinin tanıtımı, Haritanın Eksenleri, Burçlar, Evler, Gezegenler, Ay Fazları, Asaletler, Ay Düğümleri, Açılar, Açı Kalıpları ve Örnek haritalar üzerinde pratikler. Eğitim sonunda hem astrolojiyi pratik ve hızlı şekilde öğrenmiş olacaksınız hem de astroloji haritası okuyabileceksiniz.

*


Sinastri ve Kompozit Dersleri / İlişkiler Astrolojisi (hazırlık aşamasında / online zoom )

Bu eğitime temel seviye ve üstü astroloji bilgisine sahip olan kişiler katılabilir.


Eğitim İçeriği: Sinastri teknikleri, konu anlatımı ve haritalar üzerinde kapsamlı pratikler. Kompozit teknikleri (birleşik haritalar) konu anlatımı ve haritalar üzerinde pratikler.


*


Pratik Öngörü Sınıfı ( hazırlık Aşamasında / online zoom )

Bu eğitime temel seviye astroloji bilgisi olan kişiler katılabilir.


Eğitim İçeriği; Tansitler ile öngörü yapabilme, Profeksiyon Tekniği ile Öngörü Yapabilme, Güneş Dönüşü İle Öngörü Yapabilme, Tutulmalar ile Öngörü Yapabilme ( Dışsal dinamikler.) İkincil ilerletmeler (progress) ile içsel dinamiklerin öngörümü


* * *


NOT: Yukarıda belirtmiş olduğum sınıflar temsili olarak sınıfların ön hazırlık konularını içermektedir. Eğitim içeriğinde değişiklikler olabilir. Her şey hazır olduğunda kusursuz bir şekilde sizlere tüm detayları ile sunacağım.


Eğitimlerden ve içeriklerden haberdar olmak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca öneri ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.


Beni takipte kalın.

Sevgiler
179 görüntüleme

Comments


bottom of page