top of page

VENÜS OĞLAK BURCUNDA. GERÇEK AŞK AYAKTA KALACAK!

Venüs Oğlak burcuna geçti.
⭕Aşk, sevgi, uyum, estetik, güzellik, sanat ve barışın temsilcisi Venüs sorumluluk bilinci yüksek, prensipli ve işkolik oğlak burcuna geçti.


🌐Bu seyir süresince sevmek sevilmekten yana ciddi sorumluluklar almak söz konusu olabilir.

🌐Gelenek ve göreneklere bağlı ilişkiler kurabilir veya var olan ilişkilerimizi bu doğrultuda ilerletebiliriz.

🌐Duyguların derinliğinden ziyade, sahip olunan ne varsa bu değerleri bir iş gibi görebilir, ve sorumluluğunu almak isteyebilirsiniz.


⭕Venüs bu burçta asalet sahibidir, ilişkilerden yana sağlamcı, ne istediğini bilen, kalıpların dışına kolay kolay çıkmaz çünkü dış çevresinden yana birlikteliğinin onaylanmasına ihtiyaç duyar. Doğru ve etik olduğunu düşündüğü, toplum tarafıdan onay alabileceği ilişki içinde olmak ister. Bu nedenle aşkta macera aramaz, ciddiyet arar. Buda aşk ve sevgi algısına uymaktadır.Bu geçiş Venüs burcunuzu nasıl etkileyecek?

🌐Koç, Terazi, Yengeç ikili ilişkilerinizde bir takım zorlanmalar yaşayabilir veya rekabet, mücadele içinde olabilirsiniz.

🌐Boğa, Başak aşkta kolaylıklar ve uyum aktif olacak.

🌐Akrep, Balık karşılıklı çaba ve gayret ile ilişkilerinizi güzelleştirebilirsiniz

🌐Aslan, İkizler, Yay, Kova belirsizlikler yaşabilir, anlaşılandığınızı veya karşı tarafın sizi anlamadığınız düşünebilirsiniz. Bu durum içsel kırılganlıklara neden olabilir.

🌐Oğlak ihtiyacınız ve beklentiniz olanı bulmak, o kişinin size gelmesi için güzel bir zaman olabilir. İlişkiniz varsa ciddiyete taşıyabilirsiniz.13 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page