top of page

Mars Anaretik Derecede

Savaşın gezegeni MARS ANARETİK DERECEDE!


29 derece terazi burcunda ilerleyen mars çalışabileceği kadar problemli çalıştı ve tüm öfkesini topladı.

Terazi enerjisinin maksimumda hissedildiği dün ve bugün oldukça kargaşa yaşandı. Adelet için savaşmak, kendi haklarını savunmak için kontrolsüz güç kullanma söz konusu. Adil olduğu düşünülen şeyler için kaos yaratımı ve kargaşa söz konusu.

Dün ve bugün için asıl riskli olan şeylerden biri de ilişkilerimizde neyim şavaşınız verdiğimiz.. Bu neyin davası diye bir sormak kendimizi dinlemek önemli, ayrılıp bağ mı kesmenin vakti, yoksa elindeki ilişki için çabalamanın mı?

Keskin sirke küpüne zarar demiş atalarımız. Birçok anlamda bu kritik derece etkilerini hissettirsede terazi adı üstünde ilişkilerimizi anlatıyor. İkili ilişkilerimiz için artık belkide son mücadeleyi vereceğiz.. Mars istemmediği yerden gidiyor artık. Haliyle içinde bulunduğumuz şartlar değişecek. Pat pat aceleci ve tutarsız çıkışlar yerini sabra sukunete ve seyre planlamaya bırakacak. Olması gerektiği gibi ne yapacağını bilen önünü gören savaşcı akrep burcuna geçerek evinde yuvasında kendini kendi şartlarıyla gerçekleştirecek. Terazi seyrinde zararda iken maksümumda kontrolsüz ve ne yapacağını bilmez bir şavaşçıydı.. Neden mi terazi savaşmaz sana uyar şartlara uyar adil olanı eşit olanı ister savaş değil barıştır.. barış için savaşmaya çalışmaktı burdaki olay,eşitlik için...Hoşluk güzellik için.. Ama hoşluk güzellik savaş verilecek bir kavram değil mars burada rahat etmez dolayısıyla kendini burada gerçekleştiremez... Son nefesini verip Salı itibariyle kendi yerine geçip rahat bir yolculuk yapmaya başlayacak.

Şartlarım değişmesiyle birlikte insanlarla olan ilişkilerinizdeki kaotik durumlarda hafifleme ihtimali taşıyor.


Dünya çapında ortalık karışık, özellikle son günlerde kaos artmaktaydı bununda azalmasını umuyor doğru olanın doğru şekilde gerçekleşmesini diliyorum. .

173 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page