top of page

Mars Boğa Burcunda

Beklenenler:

  • Para piyasaları hareketlenecek. 

  • Sağlam ve düşünülmüş uzun vadeye yayılmış adımlar atılacak.

  • Maddi konulara odak artacak.

  • Doğada zaman geçirmek ve huzuru bulmak adına harekete geçilecek, bu tarz aktiviteler keyifli olabilir. 

  • Kontrol mekanizması aktif olacak bu da işlerin olağandan daha yavaş akışta ilerlemesine sebep olacak. Yavaş ama sağlam işler. 

  • Kilo vermek adına girişimler için iyi bir dönem olabilir.


Mars ateş elementinden toprak elementine geçiyor aktif enerjiler yerini serin, durgun ve sabırlı enerjilere bırakıyor. Bilmek gerekir ki Mars’ ın doğası savaşmak ve mücadele etmek adına da Mars aktif ve tetikleyici bir gezendir. Tüm eylemlerimiz hareketlerimiz tüm gücümüz bununla ifade edilir. Şimdi ise TR saatiyle 9 Haziran 07:34 itibariyle sakin ve sabırlı bir burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor, burada 20 Temmuz 23:43 e kadar seyrini sürdürecek. Onun işi kendini korumak ya da aman ona dikkat et buna dikkat et ya da daha güzel yemekler ye beslen vs değil…


Dolayısıyla bu keyif bazlı alanlara zarar verecek, yeme bozuklukları, huzur kaçıranlar, maddi zorluklar, yatırımlarda beklenmedik hareketlilikler vb durumlar olabilir. Bu dönemde spor ve doğru diyet aynı zamanda doğada vakit geçirmek çok iyi bir etken olacaktır.


Mars Boğa burcundayken mücadele biraz daha yavaşlayacak, hakkını aramak yerine daha güvenli alanı seçebilir ya da girişimler yapmak yerine yine güvenli bölgede kalınabilir. Gaza basılması gereken yerde ayağını sürekli firende tutmak gibi bir his içinde olunacak. Evet kimi zaman bazı konularda harekete geçmemek daha uzun düşünmek ve sakin karar vermek iyidir, bu açıdan da faydaları elbette olacak.

Dönem içinde en büyük risk ihtimalleri para piyasalarında, borsada aksiyon ve hareketlilik bol olabilir en nihayetinde Boğa burcu parayı temsil eder. 


Gökyüzünde hareketler hiçbir zaman bitmez önemli olan bunları doğru kullanmaktan ibarettir. 

Sevgilerimle

Astrolog Yağmur Buse Beydemir

ISAR Cap. Dip Asa.

Akademi Dersimiz Astroloji

İnstagram @yagmurbusebeydemir
19 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page