top of page

Sabit Yıldızlar ve Kraliyet Yıldızları

Kraliyet yıldızları


4 tane kraliyet yıldızı bulunmaktadır. Presesyon' dan dolayı her 72 yılda 1 derecelik sapmaları olur. Sabit yıldızlar hayatlarımıza doğum haritalarımızdaki gezegenler veya ev girişleri vasıtası ile dahil olurlar. Etkileri çok daha kaderseldir.


1 derece, 1,5 derece tolerans kullanabilirsiniz. Bu yıldızların derecesine 1-1,5 derece orb ile yakın yerleşimleriniz varsa haritanız kadersel güçlü etki ve kurallı anlaşmalar altındadır. Yalnızca kavuşum ve paralel açıları kullanılır.
Kraliyet Yıldızları


Aldebaran

Antares

Fomalhaut

RegulusBu 4 yıldızdan biri veya bir kaçı doğum haritasında yerleşmiş olan kişiler için iyi bir noktaya gelmek söz konusu olduğu kadar, tuzaklara düşmek ve alaşağı olmak riski de vardır.


Bu sabit yıldızlar kurallar sunar, istiyordun oldu fakat belli başlı koşulları sürdürebildiğin taktirde güç mutluluk zafer senin olacak ama kuralları unutur ve bunların dışına çıkarsan o zaman düşecek alaşağı olacaksın. Bu yıldızların büyülü tarafı tuzaklarına düşürebilmek için kişiyi üst seviyelere çıkaracaktır ve orada kişi bunun büyüsüne kapılmamalıdır.


Aldebaran 9 derece İkizler 52’


Dürüstlük ilkesi önemlidir, idealler uğruna dürüstlüğü ve doğruluğu elden bırakmamak gerekir. Bu yıldız Mars gezegeni doğasındadır.


Regulus 29 derece Aslan (şuan 0 drc Başak)


Kişi büyük güç sahibi olacaktır, fakat intikam duygusundan uzak kalmalıdır. Bu duygu kişiyi alaşağı edebilir ve sahip olduğu gücü kaybedebilir. Mars, Jüpiter doğasındadır.


Antares 9 derece Yay 5’


Zorluklarla başarıyı elde etmek ve yükselmek anlamı vardır, aşırılıklar ve fanatizm ulaşılan hedefleri ve başarıyı düşürebilir. Abartıdan uzak durmak gerekir. Mars Jüpiter doğasındadır.


Fomalhaut 3 derece Balık 57’


Hayalci tarafı olan bu yıldız idealleri elde etmeyi anlatır. İdeallerini ve hayallerini hayatında gerçekleştirmiş olan kişi bunları kendi çıkar ve menfaatleri doğrultusunda kullanmamalıdır. Aksi halde kişi maddi manevi kayba uğrayabilir. Venüs, Merkür doğasındadır.17.220 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page