top of page

SON DÖRTLÜKTEYİZ

5 KASIM SALI GÜNÜ MARS PLUTO DİK AÇISI KESİNLEŞECEK


2018 yılı Nisan ayında başlayan bir döngünün yavaş yavaş sonuna gelmiş bulunmaktayız. **Azimle planlı programlı bir şekilde köklü bir değişim amaçlı harekete geçerek çıktığınız bu süreçte bir çok zorluk atlatmış olabilirsiniz veya çıkılan yolda hedefe doğru ilerlemiş meyvesini almış olabilirsiniz..

-->2019 yılı Şubat ayında en belirgin mücadele ve uğraşınızı vermiş olabilirsiniz (+/- 1/2 olabilir aylar ).

Burada atılan adımın ilk mücadelesi yaşanmış olsa gerek. ve sonrasında işlerin daha belirginleşmesi daha görünür olması.

------------------------

Şimdi ise başlattığımız işlertde çıktığımız yollarda artık tecrübe edindik.Peki ya ne alanında ?

Mücadele azim kararlılık radikal değişimler ve pskolojik anlamda yenilenmek konularında derin değişimler konularında...

Edindiğimiz bu tecrübeleri son bir kez kullanarak kendi spesifik alanımızda uzmanlaşmış şekilde ( mars pluto nereye denk düşüyorsa) dışarıya ne yaptğımızı neleri başardığımızı neleri elde ettiğimizi ne için savaştığımızı göstereceğiz.

Burdaki son dördğn fazından yola çıkarak gücünü mücadeleci yanını son bir sergileme gayreti olacağı açık. ........................

Kare açı bize çokta kolay gelmeyeni anlatır. Armut piş ağzıma düş yok .

Bir devri kapatacaksın fakat son bir çaban olmalı bunu dışarıya nasıl göstereceksin. Artık doldun taştın ökelisin belkide sabırsızlanıyorsun sonuna geldiğin her ne varsa telaş içindesin...

-->İşte burda asıl dikkat edilmesi gereken harekete geçme şeklimiz olmalı,Kontrolsüz güç kullanmak işleri daha da zorlaştırabilir. --->Benim kendimizi ve yaptıklarımızı dış dünyaya göstermek isterken hiç olmadığımız kadar güç elde etme arzusunda olabilir,Bunu yaparken şartları zorlamak hiçte zor gelmeyecek.Amaç kendi özgür hareket planı oluşturarak doğrudan amaçları gerçekleştirmek ve yenilenmek.

--->Son bir riske daha girebilirim --->Son bir kez gizli planlalar yapabilirim

--->Son bir kez işleri arka plandan yürütebilirim..

Peki ya bu sana ne hissettirecek.Ne kadar rahat olabileceksin veya rahat olmak istiyor musun .? Aksi ise tam kaotik krizlere müsait bir zaman dilimi olacağa benziyor.

Kazalara,yer altı felaketlerine,gizli saklı dönen işlere,kendini bilmezlere,saldırılara,dost görünen düşmanlara,demirden olan,sivri kesici aletlere,ateşle iligili risklere''örneğin tren-bıcak,araba,silah,yer altı ,maden .'' ,içinde derinlik barındıran her duruma karşı çok dikkatli olmakta fayda var

.5 kasım

AY BOĞA BURCUNDA DOLUNAYA DOĞRU İLERLİYOR...

Ay Boğa burcundayken her şeyin sabitlenmesi biriktirilmesi ve kalıcı hale getirilmesi olasıdır Eldekini sağlama almak, sabitlemek ve imkanlarını korumak ister boğa burcu. Kendi başta olmak üzere fiziksel ve maddi güvenliğini korumak ister. Boğa benim kelimesinin karşılığıdır! Alışmış olduğu düzenin değişmesinden hoşlanmaz. Değişikliklerden hoşlanmaz, plansız olan ona rahatsız edici gelir.İşte Ay böyle bir burç enerjisinde seyrediyor. .


Bizler dürtüsel olarak ihtiyaclarımızı ve maddi kaynaklarımızı garanti altına almak isteyeceğiz . İmkanlarımızın ve şartlarımızın gidişatını değiştirmek istemeyeceğiz.

.

Doğa ile iç içe olmak, konfor alanında rahatımıza bakmak, para biriktirmek,yeme içme ve beslenmek, gurmelik tam boğaya göre olduğundan bu süreçte yukarda yazmış olduğum alanlara odaklanabilir veya kendinizi o alanların içinde bulabiliriz.

---

Boğa Ay 'ı huzur istiyorken akrebin o huzura biraz sarsıntı katacağı yaklşan dolunayla birlikte hissedilmekte. .

Dolunayda başkalarının etkisinde kalmış kişilerin sizinle çekişmeler içinde olması söz konusu.

Başkalarının dolduruşa gelen insanlara karşı dikkatli olun.

--

Birilerinize sırrınızı vermek konusunda çokça düşünün.

---

Hayatınızda öneml, rol oynayacak erkek figürlerinin veya otorite figürlerinin sözleri, düşünceleri veya yönlendirmeleriye kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. .

İhtiyacınız olan konfor alanına dışardan hiçte uğraşmak istemeyeceğiniz müdehaleler gelebilir.

-- Dolunay demek ay ve güneş in karşıtlığı demek . Ay duygularınızı temsil eder Güneş kimlik bilincinizi, bu ikisi arasında bir çekişme zorlanma ama aynı zamanda da sıkı bir senkronizasyon gerçekleşir.Öte yandan güneş Merkürü kalbinde taşıyacak (kavuşacaklar). Akrepte olan bu kavuşum derin mi derin, sorgulayı mı sorgulayıcı ve bir o kadar güvensiz dusunce ve fikirler tam olarak rahatlık anlayışınızın üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.

Kendinizi ve çevrenizi bilinçli olarak zorlanmalar içinde bulabilirsiniz. Bunun bilincinde olarak hareket etmenizde fayda var.10 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page