top of page

Terazi Burcunda Süper Yeniay

Terazi Burcunda Süper Yeniay

16 Ekim saat 22:30 da Terazi burcunun 23 derece 53 dakikasında bir yeniay gerçekleşecek.Hak, hukuk, adalet, eşitlik ve siyasi politik konularda önemli adımlar atılması için bir başlangıç süreci olabilir. Eşitliğin ve dengenin önem kazanacağı bir süreç olacak . Bağımsız başlangıçlar yapmak isteyebilir aynı zamanda uyum ve anlaşma arayışında olabilirsiniz. İkilemde kalacağınız durumlar meydana gelebilir.


Yeniay gerçekleştiği esnada bazı zorlayıcı açılar içinde bulunmakta, bazı sabit yıldızlar ile kavuşum yapmakta ve özellikle gerilimler güç savaşları baskı ve çekişmelerin etkili olduğu bir süreci anlatmakta. Sanat ve sanatçılarla ilgili olumsuz zorlu durumlar meydana gelebilir. Hak arayışında ve adalet temalı konularda yeni bir metot uygulanması istenebilir hukuk’ un toplum için yeni yollalar ve seçenekler sunması beklenebilir, haksızlığa uğramış kişiler için adalet arayışında olunabilir. Genel olarak çiftlerde huzursuzluk durumu olabilir.


Keyif ve hayal dünyası iç içe girebilir. Ne istediğinizi anlamakta ve idealize ettiklerinizi görmekte zorlanabiliirsiniz. Keyfe kaçmak hayal kırıklığı getirebilir. İlişkiler yanıltabilir ve sevgi alışverişi zorlu olabilir, aldanma ve aldatılmalar artabilir. Gıda, alkol, besin ve doğalgaz vb zehirlenmeler olabilir. Aman boş ver deyip geçmemeli. Gazlar ve petrol ile ilgili haberler ve konular gündeme gelebilir .


Sanat camiasında kayıplar yaşanabilir. Gönül huzur ve uyumdan yana olsada arka planda stres ve agresyon çalışabilir. Sabırsız atak ve düşünmeden harekete geçirebilecek enerjiler devrede olacağından, saplantılı düşüncelere karşı sakinleşebileceğiniz etkinliklerde bulunmakta fayda var.


Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen gergin konular yeniden gündemde yer alabilir ya da bu konuların kritiği yapılabilir. Doğru dengeyi bulabilmek adına adımlar atılabilir ve huzurlu bir düzen için yeni girişimler yapılabilir. Hava koşullarında sert değişimler meydana gelebilir. Ay ın dünyaya en yakın olan konumu doğal afetleri tetikleyici nitelikte olabilir.


Yeniay Haritası;
Beni instagramdan ve buradan takip etmeyi, yazılarımı beğenmeyi unutmayın. Daha fazla yeni yazı için desteklerinizi bekliyorum. Yazılarımı sevdiklerinizle paylaşmanızdan memnuniyet duyarım.


En güzel etkileri almanız dileğiyle

Sevgiler.

Yağmur Buse Beydemir

295 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page