top of page

Venüs Jüpiter KavuşumuBÜYÜK RESME BAKARKEN DETAYLARI KAÇIRMA! ODAĞININ FARKINDA OL.


24 KASIM 2019 16:33' de Venüs Jüpiter ile Yay burcunda kavuşacak. Bu kavuşuma 3 sabit yıldz eşlik edecek. Jüpiter Acumen, Venüs Aculeus sabit yıldızı ile kavuşacak. Venüs ve Jüpiter Facies sabit yıldızı ile aynı paralelde olacak.


Bütünü görmeye çalışırken detayları gözden kaçırmamak önemli. Görünenin altında yatan gizemi farketmekte zorlanabiliriz çünkü polyannacılık oynayama yatkın olacağız. İyimser tarafından bakıp, iyiyi yakalama isteğinin farkındalık boyutuyla hareket etmeliyiz.

Genişleme, sınırları aşma, keyif, neşe, eğlence, macera, keşif, öğrenme, dünyevi olandan fazlasını görme ve bu alanda uyum sağlama, anlaşma, uyum söz konusu. Burada sabit yıldızlarında devrede olmasından dolayı; Tüm bu iyilik hoşlukların yanı sıra, arkadan dönen oyunlara veya görmediğimiz, bilmediğimiz kişilerden gelebilecek saldırılara karşı tedbirli olunmalı. Güç ve girişim odaklı büyüme hedefleri, büyük resme bakınca, çok sıcak ve bir o kadar kolay görünüyor olabilir. Burada ne gördüğümüzden ziyade ne göremediğimiz önemli rol oynuyor. Hedef ve amaçlar doğrultusunda zayıf düşürülme ihtimali olabilir. Dağılmadan detaylara da konsantre olmak önemli.

Tabi gelişim fırsatlarını da gözden kaçırmamalı, bazı fırsatlar uzak yerlerde, aşırılıkların içinde veya aşkınlıkların içinde yer alıyor olabilir. Farkında olunan her şeyi fırsatı çevirebiliriz. İki iyicilin böylesi neşeli bir burçta kavuşumu göz ardı edilmemeli. Daha iyisi adına birlikte hareket etmek, ortaklıklar kurmak mümkün olabilir. Mutlaka genişleme, gelişme, yükselme, yeni bir vizyon ve mevki-rütbe kazanma fırsatlarını değerlendirmeliyiz. Büyümek ve daha fazla alana yayılmak, uluslararası alana hitap etmek, güç arzumuzu ön plana çıkarmak söz konusu..

Din görevlileri, dini yapılar, devlet adamları, bilim adamları, doktorlar, basın yayın, medya, eğitim alanları, eğitmenler, toptancılar, hak, hukuk, adalet kavramları ve bakan-bakanlıklarla ilgili sıcak gelişmelere de açık bir etkileşim olabilir..


Bilim, felsefi, akademik konularda, yurt dışı ve yabancılarla ilişkiler konusunda, alışıveriş, ticaret, konusunda yeni perspektifler edinebilir ve bu alanlarda iş birlikleri yapabiliriz. Ticari, ekonomik, uluslarası ilişkiler ve alışveriş anlamında güzel gelişmeler yaşanabilir. Bazı şeyler gözümüze hiç olmadığı kadar sempatik ve cezbedici gelebilir.. Hoş ve cezbedici olanın büyüsüne kapılıp işi-olayı abartmamakta fayda var. Daima ileri ve durmayı kabul etmeyen bu aktif enerjinin abartılı tarafına kaçmak aynı zamanda müsrifliğe de yol açabilir. Dolup taşabilir kaba sığmayabiliriz. Bunun için aşırılıklara dikkat.


Estetik, görsellik ve güzellik algısı, sanatsal konular, aşk, barış, adalet, uyum ve kadınlarla iligili, kadınlara ait bir takım pozitif gelişmeler olabilir.


Bu süreçte neyin içinde olduğumuzu bilmeli ve etrafımıza çok iyi bakmalıyız.

maceraperst ve yeniye ihtiyaç duyan yanımız bizi ekstremist tarafa çekerken aşırı-abartı kendimize zarar verecek hareketlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var . Özellikle gizli kıskançlıkların . Sardırıların manipülatif yaklaşımlarında arka plandan çalışıyor olacağı bir zaman dilimi olduğunu bilerek yolumuzda ilerlememiz daha iyi olacaktır.

76 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page